השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2018

מקבץ של פעילויות לקראת שבוע האנטרנט הבטוח ופרוייקט האמצע בנבחרות מנהיגות הצעירה של עתיד בטוח ברחבי הארץ:

תלמידים בגילאי חט”ב של נבחרת המנהיגות הצעירה בבית הספר שבח מופת,  הפיקו במסגרת פרויקט אמצע סרטון בנושא זוגיות והשיימינג ברשת.

תיכון “שבח- מופת” בתל -אביב, הינו בית ספר הקולט את העלייה מברה”מ לשעבר, ופעיל עם “עתיד בטוח” זו השנה הרביעית.

מנחת הנבחרת: ליהיא צ’פל.

 

בשבוע האנטרנט הבטוח התקיים אירוע עירוני בשיתוף עיריית הוד השרון ו3 נבחרות המנהיגות הצעירה של עתיד בטוח וחברת “לומדים אחרת”- מיזם חינוכי של מולטימדיה -סרטונים -העוסקים בבריונות ברשתות החברתיות.

יישר כוח לכל העושים במלאכה ולמנחי ערי הפיילוט השנה מפתח תקווה, הוד השרון וטייבה ובהצלחה בפעילות העיבוד והובלתה בידי המנהיגים הצעירים בשכבה ח’ כולה.

סרטון הוד השרון-לכנס עתיד בטוח פברואר 2018

בשבוע שעבר, יום ב' 12.02 התקיים אירוע עירוני בשיתוף עיריית הוד השרון ו3 נבחרות המנהיגות הצעירה של עתיד בטוח וחברת "לומדים אחרת"- מיזם חינוכי של מולטימדיה -סרטונים -העוסקים בבריונות ברשתות החברתיות.יישר כוח לכל העושים במלאכה ולמנחי ערי הפיילוט השנה מפתח תקווה, הוד השרון וטייבה ובהצלחה בפעילות העיבוד והובלתה בידי המנהיגים הצעירים בשכבה ח' כולה.

Posted by ‎עתיד בטוח למניעת אלימות ילדים ונוער‎ on Monday, February 19, 2018

 

לכבוד שבוע האנטרנט הבטוח נבחרת חט”ב הראשונים של הוד השרון הרימו הכפפה וצלמו סרטון הזדהות עם הנער מנתניה שהוכה בשבוע שעבר ע”י 30 תלמידים.

כבוד על המחווה, מנחה סיבון חביב

חט"ב הראשונים של הוד השרון- עתיד בטוח

נבחרת חט"ב הראשונים של הוד השרון הרימו הכפפה וצלמו סרטון הזדהות עם הנער מנתניה שהוכה בשבוע שעבר ע"י 30 תלמידים.כל הכבוד למנחה shivon haviv רכז: מתן לנגנטל

Posted by ‎עתיד בטוח למניעת אלימות ילדים ונוער‎ on Sunday, February 18, 2018

 

פרויקט האמצע מבית היוצרים של נבחרת המנהיגות של תלמידי בית ספר אלזהראא- לב יפו, מנחה: היא אגבאריה, רכזת: יסמין אבו סאלח

עתיד בטוח

על מה אתם חולמים?טוב ברור… להצליח בבחינות:)צפו בסרטון פרויקט האמצע מבית היוצרים של נבחרת המנהיגות של תלמידי בית ספר אלזהראא- לב יפו, מנחה: היא אגבאריה, רכזת: יסמין אבו סאלחכדאי לחכות לסוף..יש אחלה פאנצ'ליין

Posted by ‎עתיד בטוח למניעת אלימות ילדים ונוער‎ on Wednesday, January 31, 2018